نمایندگی مجاز تاچی

فقط تعمیرات پکیج تاچی در این نمایندگی انجام می شود .انجام تعمیرات تخصصی پکیج تاپی در مدل های اکو - اسمارت - استار -شاهکار - پلاس +

نمایندگی تاچی

مدل پکیج تاچی خود را انخاب کنید

تاچی تیپ c

تاچی تیپ b

تاچی تیپ a

تاچی تیپ d

تعمیر پکیج دیواری

تیم تکنیک سرویس پارس بیش از 20 سال تجربه در تعمیر پکیج های دیواری و زمینی و تعویض قطعات این دستگاهها دارد. ما از ابزارها ، تجهیزات ، آموزش ها و فناوری های لازم برای تعمیر پکیج دیواری و آبگرمکن و سرویس دهی به همه مدل های این دستگاهها برخوردار هستیم. برای دریافت خدمات نصب و تعمیرات پکیج دیواری و زمینی از طریق شماره تماس 02166175744  یا 09337788989 با ما در ارتباط باشید.

تکنسین های آموزش دیده و ماهر تکنیک سرویس پارس با تمرکز بر رضایت مشتری به موقع در محل حاضر می شوند ، سیسم پکیج شما را با دقت بررسی و عیب یابی می کنند و آن را به مانند روز اول تعویض قطعات و در صورت نیاز جایگزینی و نصب و یا تعمیر پکیج می کنند. هزینه تعمیرات پکیج دیواری بر اساس نرخ مصوب و ثابت اتحادیه اخذ می شود.

ضمانت می کنیم که پس از انجام کار ،  پکیج شما در بالاترین بازده کار می کند. متخصصان تعمیر تمام مدل های پکیج از جمله تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ، بوتان ، آریستون ، لورچ و دیگر برندهای ایرانی و خارجی را آموزش دیده اند و خدمات با کیفیت و قابل اطمینان را به شما ارائه می دهند. اگر به نصب یا تعمیر آبگرمکن و پکیج نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید و ما کیفیت خدمات خود را گارانتی می کنیم!

خدمات تعمیر پکیج

خدمات تعمیر پکیج وابسته به مدل های مختلف پکیج های دیواری که توسط هر شخص یا خانواده از برند های مختلف انتخاب می شوند، کیفیت آب، کیفیت گاز و کیفیت هوا در مناطق مختلف بستگی دارد. پس چرخه تعمیر و نگهداری با توجه به مدل های مختلف، شرکت و شرایط ذکر شده متفاوت است. معمولا باید پس از یک فصل گرما، اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که پکیج برای مدت طولانی در بهترین حالت خود قرار خواهد داشت و به خوبی کار خواهد کرد، تعمیر و نگهداری دوره ای باید انجام شود.

در شرایط عادی مواردی مهم که برای تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج توصیه می شود عبارتند از:

  1. از پکیج دیواری چه استفاده شود و چه استفاده نشود، پکیج دیواری باید سالی یک بار بررسی شود.
  2. تعمیر و نگهداری قطعات مربوط به احتراق و دود اگزوز پکیج دیواری را در طول فصل گرما کامل انجام دهید.
  3. هر 2 سال یکبار قطعات مربوط به آب گرم پکیج دیواری مورد بازبینی و تعمیر و نگهداری قرار گیرد.
  4. در هر 3 سال استفاده، اجزای گرمایش پکیج دیواری و کل سیستم گرمایشی تمیز شود و در صورت نیاز تعمیر شود.

تعمیر پکیج و نگهداری خوب و دوره ای نه تنها می تواند راندمان تبادل حرارتی سیستم را بهبود بخشد، هزینه استفاده را نیز در گذر با میزان خرابی کاهش می دهد. همچنین ایمنی و عمر مفید پکیج را افزایش می دهد.

کلیه حقوق نمایندگی محفوظ است

2010-2020

Call Now Buttonتماس با نمایندگی